Mgr Justyna Wielgus

Mgr fizjoterapii

 

 

Absolwentka AWF Katowice, gdzie po ukończeniu  licencjatu w PPWSZ w Nowym Targu,uzyskała tytuł magistra fizjoterapii. Ponadto ukończyła policealną szkołę zawodową z tytułem technika masażysty.

Po studiach dodatkowo uzyskała dyplom Medycznego Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Żywienie w zdrowiu i chorobie.

Od 2009 roku pracuje jako fizjoterapeuta/masażysta w klubach sportowych oraz wellness & SPA.

W 2011 roku rozpoczęła pracę z pacjentami z obrzękami limfatycznymi (po mastektomii, resekcji węzłów chłonnych, urazach, operacjach) i tłuszczowymi.

Otacza opieką pacjentów onkologicznych i pomaga im w przezwyciężaniu ograniczeń spowodowanych chorobą.

Ponadto zajmuje się usprawnianiem sportowców –  wspiera sportowców z kontuzjami i przeciążeniami (biegacze, narciarze, zawodnicy boksu).

Prowadzi również fizjoterapię pacjentów po zabiegach ortopedycznych (alloplastyka, artroskopia, rekonstrukcja) oraz pacjentów z zespołami bólowymi kręgosłupa, zmianami napięciowymi i różnego rodzaju dysfunkcjami narządu ruchu.

W swojej pracy wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobywane na licznych kursach i szkoleniach, a terapie dostosowuje indywidualnie do każdego pacjenta.

 

Umów się na wizytę

Zdrowa Huta

ul. W. Sieroszewskiego 3, 31-914 Kraków

511 456 418